ארוחת חברים


ארוחות בסגנון חופשי

בשרים, דגים, פירות ים, ירקות

קרנבל של חומרי גלם טריים ומשובחים

מנות פרי סטייל בביצועים יצירתיים

אנשים שמחים, קוקטיילים, צ'ייסרים, יין

המיקסים המדהימים של אדי

מנה רודפת מנה והאלכוהול זורם כמים

לפרטים והזמנות:

 nati@culinati.co.il

או בטלפון: 054-2399739

* מותנה במספר משתתפים מינימלי
דוד, משתתף בארוחה: "חווית האוכל שמסונכרת עם אלכהול וכל זה עם חברותא נעימה, יוצרת חווייה כיפית. היה מעל ומעבר. מבחינתי יותר מהכל מעידה תחושת הזמן שנעלמה. נכנסתי בשמונה ובפעם הבאה שנשאתי את עיניי לשעון הראה אחת אחר חצות. חמש שעות של עונג צרוף של אוכל ללא הפסקה ואלכהול כמובן.
נתי ואדי תודה."

מיכל, משתתפת בארוחה: "היה ערב מדהים. הגעתי הבוקר ליום העיון על אדים של אלכוהול ועונג צרוף... אנשים סביבי קלטו את האנרגיה וקיבלו חשק. חברה טובה שלי כבר ביקשה תאריכים קדימה..."
3 תגובות:

 1. לבעלי חיך חובב קולינריה אמיתי שיודע להעריך את הדבר האמיתי, בשפע ובטעמים שמגלגלים קרנבל על הלשון, הקוסטריצה של הקולינריה, מי שלא יטעם מפסיד. take my word!

  השבמחק
 2. כמי שהשתתפה בארוחות של נתי פעמים רבות, ויודעת איך היא בוחרת את חמרי הגלם שלה (בקפדנות ובלי פשרות) איך היא מתכננת את המנות (מתוך ידע קולינרי עמוק) ואיך היא משלבת את האלכוהול הנכון (בלי לעגל פינות ובטוב טעם) ובעיקר איך היא מבשלת (!!!) אני יכולה רק להמליץ בכל פה (תרתי משמע). אין לי ספק שיהיה קרנבל, עד דלא ידע, בלתי נשכח.

  השבמחק
 3. גם אני השתתפתי באירוע כזה אצל נתי
  היד של נתי והערבובים של אדי... נעשיתי רעבה שוב!
  ואל תתבלבלו - זו לא אוירה של מסעדה. אוירה חברתית, האוכל בריא וטרי, לפי העדפות הקהל ומה שיש טרי בשוק באותו יום. בישול גורמה ובריאותי גם יחד.
  תעטפו את כל הטעים הזה באלכוהול, במוזיקה טובה ובחברים וזה כל הסיפור!

  השבמחק